Garderoba marzeń

sobota, 28 maja 2011 9 komentarzy
Od dawna marzy mi się własna garderoba, w której znajdzie się miejsce na toaletkę, gdzie ubrania będę pięknie wyeksponowane na wieszakach, a buty ułożone parami na specjalnej półce... Jednak moje marzenie chyba zawsze pozostanie marzeniem, albowiem mój narzeczony, chociaż sam lubi ubrania uważa, że garderoba to marnowanie miejsca...A przecież wystarczyłaby mi nieduża, taka jaką miała Carrie w " Seksie w wielkim mieście".

Oto kilka zdjęć, moim zdaniem najpiękniejszych garderob.
Czytaj więcej »

Kosmetyczne odkrycie

środa, 25 maja 2011 4 komentarze
 Myślałam, że moje włosy już zawsze pozostaną puszczące się, że nigdy nie przestaną się elektryzować, że nigdy nie będą się układać tak jak bym chciała... Aż pewnego dnia wybrałam się do małej drogerii w Łodzi i w moje oczy rzuciła się ta maska. Prawdę powiedziawszy nie wierzyłam, że mi pomoże, ale skusiła mnie niska cena ( 1000ml za ok.20zł!!), a teraz wiem, że to był mój najlepszy zakup ostatnich miesięcy. Już po drugim zastosowaniu tej maski moje włosy przestały się puszyć, kręcić we wszystkie mozliwe strony, stały się delikatniejsze i milsze w dotyku.Z czystym sumieniem będę ją polecać wszystkim, a jeśli komuś nie pomoże to dam sobie uciąć prawą rękę :P
Czytaj więcej »

Szykują się zmiany...

czwartek, 19 maja 2011 Brak komentarzy
 Nie pomyślałabym, że znowu założę bloga...i to na dodatek bloga life style'owego...
ah, obiecałam sobie małą  rewolucję ubraniową, czyli zmianę stylu :)  najlepiej na podobny do Jessici Alby oraz Jessici Sarah Parker :)
Czytaj więcej »
SZABLON BY: PANNA VEJJS.